Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2016-05-06 17:38:03 przez system

ŚDM: Hiszpanie odwiedzili Bochnię

5 maja Bochnię odwiedziła hiszpańska delegacja odpowiedzialna w tym kraju za przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Spędzili oni w Polsce kilka ostatnich dni po to, aby odwiedzić wszystkie miejsca, w których będą przebywać podczas ŚDM i ustalić szczegóły swojego pobytu. Na ich trasie nie mogło również zabraknąć naszego miasta, gdzie będą zakwaterowani w okresie od 25 do 31 lipca, w czasie trwania drugiego tygodnia Światowych Dni Młodzieży.

Oprócz omówienia spraw organizacyjnych Goście znaleźli również czas na zwiedzanie naszego miasta oraz spotkanie z Wolontariuszami ŚDM, którzy dzięki ich niesamowitej energii zebrali siły na ostatnią prostą przygotowań do lipcowych wydarzeń. Spotkanie z grupą z Hiszpanii udowodniło Młodym ludziom , że nieznajomość języka nie jest żadną przeszkodą.

Serdecznie zachęcamy do przyjęcia pielgrzymów w czasie ŚDM oraz dołączenia do grona Wolontariuszy. To jedyna taka okazja w życiu. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: biurobochnia.sdm@gmail.com, lub telefonicznego: 884 681 788.