Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2023-06-17 08:44:08 przez KacperGlod

Słodycze i atrakcje na Rynku. Wawel Truck w sobotę w Bochni

Już w najbliższą sobotę, 17 czerwca, Wawel Truck – interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy, pojawi się podczas obchodów Dni Bochni. Jak zawsze, na odwiedzających czeka wiele niezwykłych atrakcji. Wawel Truck będzie stacjonował na bocheńskim rynku w godzinach 10:00-16:00.

W magicznym wnętrzu Wawel Trucka towarzyszami podróży będą zabawne Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki Wawel. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę będzie mógł zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

/media/user/images/upload/Czerwiec/Czerwiec 2023/Wawel_Truck_2.jpg

Każde dziecko będzie mogło spróbować również swoich sił w animowanych grach zręcznościowych i zrobić dobry uczynek. Dzięki specjalnym okularom VR, które zabiorą nas do zaczarowanego wnętrza fabryki czekolady, będzie można poznać największe tajniki jej produkcji oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach słodyczy marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku będzie wieńczyć wejście do królewskiej strefy słodkości, gdzie każdy będzie mógł skomponować mix swoich ulubionych słodyczy, który następnie zabierze ze sobą w dalszą drogę.

/media/user/images/upload/Czerwiec/Czerwiec 2023/Wawel_Truck_3.jpg