Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2019-02-26 19:05:49 przez system

Społem w Bochni ma już setkę!

24 lipca 2019 roku to wyjątkowa data! Tego dnia PSS Społem w Bochni kończy 100 lat. Jesteśmy z mieszkańcami naszej małej ojczyzny od czasów II Rzeczpospolitej – razem przetrwaliśmy trudne czasy i razem kroczymy w przyszłość.

Setne urodziny warto obchodzić z przysłowiowym „przytupem”, dlatego w nadchodzących miesiącach planujemy kilka zmian i wiele atrakcji. Pierwszą zmianą, którą mieszkańcy Bochni mogą zauważyć w naszych mediach społecznościowych, jest jubileuszowe logo. Wkrótce nasi pracownicy dostaną nowe stroje, a sklepy zostaną odpowiednio przyozdobione.

Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla mieszkańców Bochni? Z początkiem lutego ruszyła akcja podwajania punktów lojalnościowych w programie „Społem znaczy razem” dla osób, które w dniu zakupów mają urodziny. Niedawno wystartował konkurs, w którym szukamy zdjęć ukazujących nierozerwalną więź pomiędzy Społem i Bochnią, a już teraz przygotowujemy JUBILEUSZOWĄ serię produktów o bardzo wysokiej jakości.

Będą również konkursy w naszych mediach społecznościowych, rozdamy kosze podarunkowe oraz, być może, zorganizujemy ciekawe aktywności na świeżym powietrzu, a dodatkowo nasi Klienci będą mogli skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji. O wszystkim będziemy informować na bieżąco. Już teraz zapraszamy do wspólnego świętowania!

Marcin Kamiński, Społem