Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2020-12-22 13:19:37 przez Czas2012

Świąteczne paczki dla 150 rodzin

22 grudnia w siedzibie bocheńskiej firmy „Cober” odbyło się spotkanie, podczas którego symbolicznie przekazano świąteczne paczki z produktami żywnościowymi dla najbardziej potrzebujących rodzin z Bochni.

Dary ufundowane przez lokalną firmę deweloperską, reprezentowaną przez współwłaściciela - Kazimierza Budka, przy zaangażowaniu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Urzędu Miasta jeszcze dzisiaj trafią do 150 rodzin z terenu Bochni, będących w trudnej sytuacji materialnej.

Prezes firmy Kazimierz Budek wspomniał podczas spotkania, że jego pomoc jest skierowana do osób, dla których okres nadchodzących świąt Bożego Narodzenia nie zawsze jest czasem radości.

Burmistrz Stefan Kolawiński złożył serdeczne podziękowania na ręce darczyńcy za jego hojny gest, natomiast dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bochni Norbertowi Paprocie za pomoc logistyczną w przedsięwzięciu.

Jak podkreślił szef MOPS-u pomoc trafi do najbardziej potrzebujących osób w naszym mieście. Zostały one wybrane zarówno na podstawie informacji, jakie posiada ta placówka, a także po konsultacjach z dyrektorami miejskich przedszkoli i szkół podstawowych.

Dzięki otwartemu sercu czynimy dobro i wspomagamy potrzebujących. Pamiętajmy o tym, nie tylko w okresie świąt - przypominają organizatorzy.

Info: UM
Foto: Łukasz Chojecki