Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2018-04-30 19:13:31 przez system

Urząd Marszałkowski: konkursy dla NGO

Jesteś członkiem organizacji pozarządowej? Ruszyła właśnie II edycja otwartego konkursu ofert na utworzenie i prowadzenie sieci Marszałkowskich Ośrodków Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Termin składania ofert do 17 maja 2018 r.

Poza tym:

Zdrowie zaklęte w działaniu

W ramach konkursu zlecona będzie realizacja Projektu polegającego na propagowaniu zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży oraz zorganizowaniu cyklu warsztatów, wyjazdów, konkursów i innych wydarzeń o charakterze edukacyjnym, sportowym i integracyjnym.
Termin składania ofert do 7 maja 2018 r.

„Prawdziwy Wojownik nie walczy na ulicy – wojewódzki program wsparcia aktywizacji dzieci i młodzieży poprzez sport” oraz „Małopolski Minimundial 2018”„Prawdziwy Wojownik nie walczy na ulicy – wojewódzki program wsparcia aktywizacji dzieci i młodzieży poprzez sport” zakłada organizację szkolenia w różnego rodzaju sztukach i sportach walki w ramach zajęć pozalekcyjnych dla dzieci ze szkół podstawowych.„Małopolski Minimundial 2018” zakłada organizację przedsięwzięcia piłkarskiego nawiązującego do odbywających się w 2018 roku Mistrzostw Świata FIFA w Rosji. Projekt adresowany jest do dzieci w wieku 12 lat i młodszych, zarówno dziewcząt i chłopców z całej Małopolski.

Termin składania ofert do 15 maja 2018 r.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ, TUTAJ i [TUTAJ

](https://bip.malopolska.pl/umwm,a,1443793,ogloszenie-otwartego-konkursu-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-wojewodztwa-malopolskiego-w-obsz.html)