Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2018-11-29 19:08:22 przez system

Władze powiatu spotkały się z pracownikami socjalnymi

Starosta Adam Korta oraz wicestarosta Ryszard Drożdżak spotkali się z pracownikami Domu Pomocy Społecznej, Ośrodka Interwencji Kryzysowej, Dziennego Domu Senior Wigor, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Domu Dziecka a powodem spotkania były obchodzony 21.11 Dzień Pracownika Socjalnego.

Pracownik Socjalny to nie zawód a misja, z którą zmagają się każdego dnia – to przesłanie, które towarzyszyło włodarzom powiatu podczas spotkań. Starostowie dziękowali pracownikom pomocy społecznej za ich codzienny trud, oddanie i zaangażowanie w niesienie wsparcia mieszkańcom Powiatu Bocheńskiego.

  • Wasza codzienność to pomoc ludziom, zmaganie się z krzywdą, ludzkim bólem czy bezsilnością. Praca którą wykonujecie jest trudna i złożona. Wymagająca od Państwa zaangażowania , profesjonalizmu oraz ciągłego podnoszenia swojej wiedzy. Dlatego chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za to dobro, którym obdarowujecie drugiego w potrzebie – mówił podczas spotkań starosta Korta.

Spotkania te, były również okazją do zapoznania się starostów z pracownikami. Były gratulacje związane z objęciem funkcji, życzenia i kwiaty.