Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-09-29 14:43:44 przez system

Warsztaty komputerowe dla początkujących

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na kolejne warsztaty komputerowe dla początkujących, tematem przewodnim spotkania będzie cyfrowa obróbka zdjęć. Spotkanie odbędzie się 1 października 2015 r. o godz. 17.00 w sali klubu Biblioteki.

Warsztaty poprowadzi Łukasz Daniec - Animator Integracji Cyfrowej,prowadzący cykl warsztatów komputerowych w ramach projektu Polska Cyfrowa Równych Szans. Prywatnie pasjonat nowych technologii.

Słuchacze dowiedzą się: jak szybko i atrakcyjnie zmodyfikować zdjęcie, jak wykadrować obraz lub skorygować braki w naświetleniu, jak w prosty sposób stworzyć collage lub nadać zdjęciu efekt vintage. Te inne umiejętności przećwiczą w sposób praktyczny. Uzyskają odpowiedzi na inne pytania dotyczące tematyki cyklu warsztatów komputerowych dla początkujących.

Uczestnicy poznają możliwości obróbki zdjęć cyfrowych bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Bez skomplikowanej instalacji programów, szybko, łatwo i zupełnie za darmo:

  • zmienimy zwykłe zdjęcie w atrakcyjny obraz

  • przytniemy, skorygujemy i zmienimy rozmiar zdjęcia

  • przygotujemy profesjonalny plakat reklamowy z efektami i tekstem

  • poznamy wielość możliwości jakie dają profesjonalne programy graficzne

Co będzie potrzebne?- własny komputer (w przypadku braku takiej możliwości prosimy o zgłoszenie, dostarczymy własny sprzęt) oraz przykładowe zdjęcia, na których będziemy pracować.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa - rejestracja na stronie labsintown.pl lub pod numerem telefonu 600-530-134. Zapraszamy 1 października 2015 r. (czwartek) o godz. 17.00 do sali klubu Biblioteki, ul. Mickiewicza 5, I piętro.

Kolejny termin warsztatów to 8 października 2015 r.