Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2022-07-13 22:34:59 przez Czas2012

Wiceminister w szpitalu

Norymberga 2.0

Waldemar Kraska, Wiceminister Zdrowia odwiedził bocheński szpital, gdzie spotkał się z władzami powiatu, dyrekcją i pracownikami szpitala – informuje Urząd Powiatowy.

Minister Kraska wspólnie z Posłanką Józefą Szczurek Żelazko spotkali się z ordynatorami poszczególnych oddziałów oraz oddziałowymi gdzie rozmawiali o sytuacji placówki i problemach z jakimi się mierzą. Minister interesował się także czasem w którym medycy walczyli z epidemią. Nie zabrakło podziękowań za ciężką pracę.

Minister odwiedził SOR, oddział Intensywnej Terapii, Chirurgię i Pracownię Endoskopii. Zapoznał się z inwestycjami, które udało się zrealizować w ostatnim czasie.

Bardzo się cieszę, że pan minister odpowiedział na zaproszenie Pani Poseł oraz moje i odwiedził szpital. Mogę z dumą przyznać, że był pod wrażeniem nie tylko sytuacji szpitala, ale również zabezpieczenia medycznego i modernizacji oddziałów, soru czy poradni specjalistycznych. 1500 porodów, skomplikowane operacje jak choćby ostatnia, która pozwoliła na uratowanie życia pacjentowi z raną kłutą serca, to tylko niektóre sukcesy tej placówki — mówi starosta Adam Korta.

Komentarz:
To co zastanawia i nawet szokuje to fakt zwiedzania szpitala przez gości i samorządowców w szkodliwych maseczkach i najwyraźniej nawiązywanie do mniemanej pandemii. Jak można wnioskować ministerstwo jeszcze nie zakończyło straszenia społeczeństwa wydumaną grozą sytuacji oraz przypominania obostrzeń które jeszcze nie dawno musieliśmy znosić. Jak wiadomo nielegalne działania rządu, tzw. lockdown w gospodarce oraz dezorganizacja pracy w wielu instytucjach oraz szpitalach doprowadziła do wielu tysięcy nadmiarowych zgonów. Średnio ocenia się ich liczbęna ok. 100 tys. (Wprowadzono m.in. takie absurdy rodem z ciężkiego PRLu jak „teleporady” lekarskie). Oznacza to, że środki jakie zastosował rząd w walce z mniemaną pandemią były bardziej śmiertelne niż sama wydumana masowa zaraza covidowa.

Przypomnijmy również, że zamknięcie gospodarki rząd zrekompensował pozostawionym na krawędzi bankructwa tysiącom firm wypłatami z tzw. tarczy antykryzysowej. Pieniądze – jak podaje wiele źródeł i analityków gospodarczych – dodrukowano i wpuszczono w rynek. Jest to obecnie jeden z silnych czynników jaki ma wpływ na wzrastającą szalejąca inflację i zubożenie Polaków. Innym silnym czynnikiem jest rozdawnictwo socjalne mające na celu przekupienie elektoratu.

Tego nie mogą podarować rządzącym środowiska patriotyczne prawicy, która zapowiedziała działania pod szyldem NORYMBERGA 2.0. Jest to ruch mający na celu rozliczenie obecnie rządzącej lewicy za rujnowanie gospodarki i nadmiarowe zgony Polaków.

Zapoznaj się z programem NORYMBERGA 2.0 - TUTAJ

Czytaj także: Nadmiarowe zgony. Polska na czele niechlubnego rankingu - TUTAJ lub TUTAJ

PW

Info / foto: Powiat Bocheński