Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-06-24 22:45:55 przez system

Z mapami Google na wakacje

Warsztaty komputerowe dla początkujących <br />

W ramach Dni Bochni Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni i labsintown.pl zapraszają na Warsztaty w Mieście - szkolenie komputerowe dla początkujących – w piątek 26 czerwca o godz. 17.00 w sali klubu Biblioteki.

Uczestnicy szkolenia poznają niezwykłe miejsca, podróżując ulicami miast na ekranie komputera z Google Street View. Nauczą się, jak zaplanować podróż i dotrzeć do celu oraz jak w prosty sposób i bezstresowo odnaleźć się w każdym miejscu z pomocą darmowych map Google. Odkryją, jak łatwo można rozmawiać w nieznanym języku z pomocą tłumacza Google na tablecie lub smartfonie.

Jeśli masz laptopa, tablet lub smartfon, ale nie wiesz jak z niego w pełni korzystać - zabierz go ze sobą na warsztaty i zaskocz swoich bliskich znajomością popularnych programów Google.

Warsztaty po raz kolejny poprowadzi Łukasz Daniec - pasjonat nowych technologii. W praktyczny i przystępny sposób wprowadzi słuchaczy w świat nowych technologii i internetu, ucząc ich właściwego używania i korzystania z nowych możliwości.

Dla zapewnienia komfortu pracy, ilość miejsc ograniczona! Konieczność zabrania ze sobą własnego komputera przenośnego.

Rejestracja na stronie: http://labsintown.pl/komputerowe/266-z-mapami-google-na-wakacje-warsztaty-komputerowe-dla-poczatkujacych.html lub po przesłaniu zgłoszenia na adres mailowy: iprzewodnik@gmail.com
. Wstęp bezpłatny.