Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2017-01-31 14:57:53 przez system

Zatrzymano kolejnego narkotykowego dilera

Bocheńscy policjanci zatrzymali dilera narkotykowego. Mężczyzna podejrzany jest m.in. o sprzedaż narkotyków młodzieży.

Policjanci kryminalni zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o posiadanie i sprzedaż narkotyków. Przy zatrzymanym ujawniono marihuanę i amfetaminę. Narkotyki trafiły do depozytu, a 38-latek do aresztu na 3 miesiące.

Policjanci, zajmujący się przestępczością narkotykową, bazując na pozyskanych informacjach namierzyli 38-letniego dilera narkotyków, który działał głównie w rejonie ulicy Legionów Polskich. Mężczyzna podejrzany jest m.in. o sprzedaż narkotyków małoletnim. Do zatrzymania doszło 19 stycznia - właśnie w rejonie ulicy Legionów Polskich. Policjanci ujawnili przy zatrzymanym ponad 10 gram marihuany i 11 gram amfetaminy, które były poporcjowane i przygotowane do sprzedaży.

- 38-latek, nieposiadający stałego meldunku, został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Bochni, gdzie został mu przedstawiony zarzut posiadania i sprzedaży narkotyków. Zatrzymany w przeszłości miał już problemy z prawem za podobne przestępstwa. Prokurator wystosował do Sądu Rejonowego wniosek o tymczasowe aresztowanie dla zatrzymanego, a sąd zastosował wobec wymienionego powyższy środek zapobiegawczy – informuje nas mł. asp. Łukasz Ostręga z bocheńskiej policji.