Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-08-11 19:26:27 przez system

Zwycięstwo strażaków z Cerekwi

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; } *9 sierpnia na stadionie w Brzeźnicy drużyny strażackie z naszej Gminy walczyły o pierwszeństwo w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Na takich zawodach rozgrywa się dwie konkurencje: rozwinięcie linii gaśniczej i sztafetę.*

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; } W kategorii drużyn męskich wygrała jednostka z Cerekwi z wyraźną przewagą punktową. Drugie miejsce zajęli strażacy z Bessowa, a trzecie druhowie z Moszczenicy.

Najlepszy wynik w kategorii drużyn żeńskich uzyskała także reprezentacja Cerekwi. Dziewczęta z Cerekwi były szybsze nawet niż druga drużyna męska. Za nimi uplasowały się druhny z Bogucic. W klasyfikacji Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zwyciężyła młodzież z Bogucic.

Wygrani strażacy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez wójta gminy.

Zwycięskie zespoły będą reprezentować gminę Bochnia w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych.