Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2021-07-24 22:26:09 przez Czas2012

Teatr dla dzieci 3 sierpnia

Najmłodsi bochnianie i dzieci przebywające w Bochni na wakacyjnym wypoczynku będą mogły zobaczyć edukacyjny spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek p.t.: „Nowy Smerfik”. Spektakl, zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Bochni, odbędzie się 3 sierpnia (wtorek) o godz. 9.00 w dużej sali kina Regis.

„Nowy Smerfik” to kolejna część przygód, kochanych przez wszystkich, niebieskich stworków. Tym razem losy małej Sasetki, która dotychczas była najmłodszym Smerfem. Wszystkie Smerfy poświęcały jej czas, opiekowały się nią i interesowały, jednak do wioski przybywa nowy, malutki Smerfik, Teraz to jemu każdy poświęca uwagę. Sasetka czuje się odtrącona i niewidzialna, co powoduje, że jest zazdrosna o Smerfika. Bajeczka uczy dzieci, jak radzić sobie z młodszym rodzeństwem, pokazuje, że tak naprawdę, posiadanie braciszka czy siostrzyczki, to super zabawa i przyjaźń na całe życie.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie MDK (w godz. 8-16) oraz w kasie kina Regis (po godz. 16). Ilość miejsc ograniczona.

/media/user/images/upload/Lipiec/Lipiec 2021/S.jpg