Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2021-07-06 11:49:34 przez Czas2012

Teatr Groteska: koncert urodzinowy Marka Piekarczyka

13 lipca przypadają 70 urodziny Marka Piekarczyka. Z tej okazji w teatrze Groteska w Krakowie odbędzie się urodzinowy koncert tego znanego i docenianego od lat w całej Polsce wokalisty, związanego przez długi czas swojej scenicznej kariery z zespołem TSA.

/media/user/images/upload/Lipiec/Lipiec 2021/MAREK_PIEKARCZYK-_bilety_2.jpgJak czytamy w zapowiedzi teatru z okazji 70-ej rocznicy urodzin Marek PIEKARCZYK zaprezentuje tylko raz, wyjątkowy KONCERT URODZINOWY. W ramach tego uroczystego wieczoru wybrzmią najważniejsze utwory z bogatego i różnorodnego repertuaru. Będzie to swoista antologia artystycznego dorobku tego wybitnego wokalisty.

USŁYSZYMY NAJBARDZIEJ KULTOWE PIOSENKI zespołu TSA wykonywane w nowym opracowaniu i aranżacjach – m.in. „51”, „Wielki cud”.
Jubilat zaprezentuje także w swojej interpretacji i aranżacjach uznawane przez Niego za ważne i znaczące piosenki z dorobku innych polskich wykonawców muzyki rozrywkowej. Takie jak choćby: „Nie widzę Ciebie w swych marzeniach”, „Wymyśliłem Ciebie”.

Wieczór uzupełnią piosenki autorstwa Marka Piekarczyka zarówno te z wczesnego okresu twórczości. jak i utwory, które powstały w ostatnim okresie.

Będzie to zatem wyjątkowy, niepowtarzalny, wieczór! Obecna będzie również sekcja smyczkowa.