Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-09-23 23:21:16 przez KacperGlod

V liga: BKS kontra Dunajec Zakliczyn przy Parkowej

Już w sobotę 24 września odbędzie się mecz 8. kolejki LUKI SPORT V ligi. W spotkaniu, które rozegrane zostanie przy Parkowej 3, BKS podejmie Dunajec Zakliczyn.

BKS notuje w ostatnich spotkaniach dobrą passę. Zespół z Bochni trzy poprzednie mecze ligowe zdołał wygrać. Ostatnio klub zaliczył wyjazdową wygraną 3:1 z Koroną Niedzieliska. W ubiegłą środę bochnianie po pokonaniu Błyskawicy Proszówki, dołożyli jeszcze trofeum Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bochnia.

Dunajec w obecnej kampanii nie radzi sobie zbyt dobrze. Drużyna z Zakliczyna notuje obecnie przedostatnie, piętnaste miejsce w ligowej tabeli. W 7 meczach trwającego sezonu, Dunajec był w stanie wygrać tylko raz.

Początek spotkania już o godzinie 16:30. Bilety będzie można zakupić w kasach przy wejściu na Stadion Miejski im. dr. Władysława Krupy.

Ponadto na stadionie wolnotariusze ze Stowarzyszenia "Cives Conscii" będą zbierać podpisy pod petycją związaną z monetą przedstawiającą wizerunk Kopalni Soli w Bochni. Więcej o inicjatywie pisaliśmy tutaj:

Będzie moneta z Kopalnią Soli w Bochni? Ruszyła zbiórka podpisów pod petycją

/media/user/images/upload/Wrzesien/wrzesien 2022/BKSDunajecCzas.jpg

Fot: K. Flesz