Kategoria: Edukacja
Utworzono: 2020-02-12 16:54:51 przez jj

Międzyszkolna poczta walentynkowa już działa

Chcesz komuś wyznać jak bardzo go lubisz? A może chcesz zrobić swojej sympatii miłą niespodziankę? Zbliżające się walentynki skłoniły do pomysłowości uczniów bocheńskich szkół.

/media/user/images/upload/Luty/2020/DSC_0009.JPGJuż od kilku lat w Zespole Szkół Nr 1 działa poczta walentynkowa. Polega ona tym, że każdy uczeń i uczennica może napisać list czy kartkę z walentynkową treścią dla swojej sympatii. Kartki wrzucać można do specjalnej „skrzynki” walentynkowej czyli do urny w kształcie czerwonego serca. Jeszcze w czasie walentynek listy są wyjmowane i przekazywane pod wskazany adres czyli do wskazanej klasy i do wskazanej osoby. Pomysł okazał się trafiony i bardzo popularny wśród uczniów. Od dwóch lat pocztę walentynkową można nawet adresować i wysyłać między szkołami. W każdej szkolnej bibliotece znajdują się już „skrzynki” walentynkowe gdzie można wrzucać swoje wyznania sympatii pod wskazany adres. Uczniowie Mechanika zapraszają do zabawy!

Autorem plakatu jest uczeń ZS nr 1 w Bochni Dominik Skrzypek z kl 4K.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.