Kategoria: Sport
Opublikowano: 2023-05-03 22:46:50 przez KacperGlod

BKS Bochnia kontra Watra Białka Tatrzańska. Mecz kolejny raz się nie odbył

Środa stała pod znakiem starcia na szczycie w rozgrywkach V ligi. BKS, wicelider rozgrywek, miał zagrać na wyjeździe z Watrą, liderem ligi. Mecz jednak nie doszedł do skutku z powodu złego stanu boiska.

Rozgrywki grupy małopolskiej-wschodniej piłkarskiej V ligi wkraczają w decydującą fazę. Na prowadzeniu jest Watra Białka Tatrzańska, która z 56 punktami pewnie kroczy w stronę wywalczenia awansu do IV ligi. Do 22. kolejki wiceliderem rozgrywek był BKS Bochnia. Właśnie te drużyny miały zmierzyć się w Białce Tatrzańskiej w zaległym meczu 19. kolejki. Spotkanie początkowo miało odbyć się w Święta Wielkanocne, wtedy jednak w wyniku niekorzystnych warunków atmosferycznych odwołano całą kolejkę gier.

Mecz, który zaplanowano na 3 maja też nie doszedł ostatecznie do skutku. W wyniku złego stanu murawy w Białce Tatrzańskiej spowodowanego intensywnymi opadami trwającymi przez majówkę, sędzia główny zawodów - Szymon Olchawa - zdecydował o przełożeniu meczu na inny termin.

Dokładną datę przełożonego meczu poznamy niebawem. Miejmy nadzieję, że za trzecim razem uda się już rozegrać spotkanie...

Fot. Krzysztof Flesz | BKS Bochnia