Opublikowano: 2021-12-20 20:49:40 przez eb

II Liga ręcznej: przegrana z Przeworskiem

18.12.2021 odbył się mecz SPR Orzeł Przeworsk – MOSiR Bochnia 37:31 (18:18). SPR Orzeł Przeworsk wygrał mecz z naszym zespołem uzyskując przewagę w drugiej połowie gry.

Pierwsza część to dobra postawa naszego zespołu. Wysoka skuteczność rzutowa pozwoliła zakończyć pierwszą połowę rezultatem remisowym 18:18 – mówi trener bochnian Ryszard Tabor. – W drugiej części gry gospodarze osiągnęli przewagę bramkową i wygrali spotkanie. Nasz zespół zasłużył na pochwałę za otwartą grę w całym spotkaniu. Godna podkreślenia jest skuteczność rzutowa Iwo Stopczyńskiego, który zdobył 16 bramek.-

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Iwo Stopczyński 16, Marcel Makuch 5, Bartosz Batko 4, Piotr Kalinka 3, Kamil Mrozik 3, Marcin Jakubowski, Łukasz Kruk, Michał Puchalski, Michał Rogusz, Patryk Rolewicz, Konrad Trojan.

Skład i bramki Przeworska: Jakub Czapka 11, Maciej Bakowski 7, Jakub Wańkowicz 4, Kacper Kornafel 4, Mateusz Świerk 3, Gabriel Kozdroń 2, Michał Kubisztal 2, Wojciech Gancarz 1, Rafał Styczeń 1, Artur Thomas 1, Franciszek Wlazło 1, Jakub Ciąpałą, Piotr Karabanowski, Jarosław Leja, Michał Maj, Adrian Szczepaniec.

W klasyfikacji strzelców na 2 miejscu (wśród 223 zawodników) znajduje się Bartosz Szpisak (84 bramki), na 18 miejscu Marcel Makuch (53 bramki). 25 miejsce (z 50 bramkami) zajmuje Maciej Grech.

15 kolejka – po Nowym Roku
Meczem z Przeworskiem rozpoczęliśmy II rundę rozgrywek. 15 kolejka już po Nowym Roku – 8 stycznia gościć będziemy HLB Tężnię Busko Zdrój.