Kategoria: Sport
Opublikowano: 2023-08-28 17:56:44 przez KacperGlod

To będzie święto futbolu! BKS zagra z rezerwami Wisły

To będzie prawdziwe piłkarskie święto! Już w środę, 30 sierpnia, na stadionie przy Parkowej 3 ekipa BKS HAL-MONT Bochnia podejmie rezerwy Wisły Kraków.

Mecz 6. kolejki IV ligi zwiastuje nam wielkie emocje. Na stadionie miejskim w Bochni drużyna BKS, która notuje dobry start na czwartoligowych boiskach, zajmując z 9 punktami 6. miejsce, zmierzy się z drugim zespołem Wisły Kraków. Ekipa prowadzona przez Mariusza Jopa jest wiceliderem rozgrywek, mając na koncie 10 punktów i mecz zaległy.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia, o godzinie 17:30. Organizatorzy zalecają pojawić się na stadionie przy Parkowej 3 odpowiednio wcześniej, by uniknąć kolejek. Bilety w cenie 15 zł będzie można zakupić w kasie przy wejściu przed spotkaniem. Dzieci do lat 7 wejdą na stadion za darmo.

Sponsorami Meczu są firmy HAL-MONT Konstrukcje Stalowe i Hale oraz Concept Nieruchomości. Partnerzy Bocheńskiego przygotowali na mecz gadżety, które zostaną rozlosowane pośród kibiców obecnych w środę na bocheńskim stadionie.

/media/user/images/upload/Sierpien/Sierpień 2023/BannerBKSWisla.jpg

Fot. Krzysztof Flesz | BKS Bochnia