Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2017-02-13 22:31:56 przez system

Anna Jurksztowicz zaśpiewa na urodziny miasta

27 lutego minie 764 rok od kiedy Bochnia stała się miastem. To właśnie tego dnia 1253 roku książę Bolesław Wstydliwy nadał osadzie bocheńskiej prawa miejskie, niniejszym czyniąc ją miastem. Z tej okazji 25 lutego 2017 r., (sobota) burmistrz Bochni Stefan Kolawiński zaprasza na koncert Anny Jurksztowicz. Impreza odbędzie się w Oratorium Św. Kingi o godz. 17. Bezpłatne wejściówki można odbierać w sekretariacie MDK i kasie kina Regis.

Anna Jurksztowicz telewidzom znana jest z wielu piosenek do ulubionych seriali, ostatnio Ranczo, a także Na dobre i na złe, Kingsajz, Czułość i kłamstwa, Matki, żony i kochanki, Więzy krwi. Podczas koncertu wybrzmią największe przeboje piosenkarki jak wspomniany już Diamentowy kolczyk, Hej man, Stan pogody, Zmysły oraz piosenki ze znanych i lubianych seriali. Nie braknie także utworów z najnowszej płyty artystki „Poza czasem. Muzyka duszy”.

Uwielbiana za krystalicznie czysty głos i ujmujące wykonanie utworów wybitnych kompozytorów (pisali dla niej m. in. Krzesimir Dębski i Jacek Cygan) Anna Jurksztowicz jest także producentką muzyczną. Jej firma wydawnicza „Si Music” promuje muzykę kompozytorów polskich.

Anna Jurksztowicz koncert „Perły bez kolczyka. Najpiękniejsze piosenki”

Oratorium Świętej Kingi,

25 lutego 2017 r. (sobota) godz. 17.

Bezpłatne wejściówki w sekretariacie MDK i kasie kina Regis.