Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2018-09-04 20:58:36 przez system

Bezpłatne kursy e-learningowe dostępne w Bibliotece

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni ponownie zachęcamy młodzież i dorosłych do korzystania z multimedialnych kursów e-learningowych, które są narzędziem do zdobywania nowych umiejętności lub doskonalenia wcześniej nabytych sprawności.

W Bibliotece można odebrać kod dostępu do pakietu, który obejmuje dziesięć nieodpłatnych kursów online. Każdy użytkownik może korzystać według własnych potrzeb i zainteresowań z oferty, która zawiera pięć kursów językowych: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki i włoski oraz pięć kursów specjalistycznych: kurs skutecznego zapamiętywania, szybkiego czytania, pisania na klawiaturze, kurs fotografii i photoshopa.

Kursy językowe opracowane przez międzynarodowy zespół specjalistów przygotowano w oparciu o innowacyjną Metodę 123, polegającą na kreowaniu sytuacji komunikacyjnych, w których użytkownik uczy się w najbardziej naturalny sposób mówić i myśleć w języku obcym. Elektroniczna organizacja nauki w Metodzie 123 umożliwia powtórki materiału oraz jego łatwą dostępność, monitorowanie postępów i elastyczne planowanie pracy.Użytkownicy zdobywają wiedzę dzięki grom, foto lekcjom, filmom, dialogom z native speakerami i ćwiczeniom.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Czytelni dla dorosłych po nieodpłatne kody dostępu do kursów. Logowanie do kursów odbywa się za pomocą adresu mailowego przypisanego do kodu.