Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2016-05-09 15:51:56 przez system

Bocheńska Scena Letnia znów ożywi Rynek

Burmistrz Miasta Bochnia rozstrzygnął ogłoszony 30 marca otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. Bocheńska Scena Letnia 2016. W ramach konkursu złożone zostały dwie oferty. Ich oceny dokonała komisja konkursowa złożona z przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz pracowników samorządu. Zwyciężyła oferta Stowarzyszenia Regiony Nowych Szans "Vesna".

Koncerty w ramach Bocheńskiej Sceny Letniej odbywać się będą na bocheńskim Rynku w okresie lipca i sierpnia, tradycyjnie w piątkowe wieczory. Planowanych jest co najmniej sześć koncertów.

Nowy realizator zadania zapewnia, że na scenie zobaczymy uznanych i doświadczonych muzyków, prezentowane będą różnorodne style muzyczne (blues, hard rock, ethno-jazz, rap, rock i in.), ale nie zapomina o idei BSL - możliwości zaprezentowania się szerszej publiczności młodych, lokalnych artystów.

Bocheńskie (i nie tylko) zespoły zainteresowane występem w ramach BSL ‘2016 proszone są o kontakt z koordynatorem projektu, konferansjerem p. Łukaszem Kornasiem tel.: 501 230 069, e-mail: lukasz.kornas@interia.pl

Szczegółowy harmonogram koncertów poznamy w czerwcu.