Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2017-06-05 20:50:36 przez system

Makulatura na misje

Organizatorzy zbiórki „Makulatura na misję”, informują że, w dniu 10 czerwca 2017 r przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni będzie podstawiony kontener w godz. od 7.00 do 16.00.

/media/data/upload/Czerwiec/Czerwiec 2017/mdm.jpgDochód z zebranej makulatury podobnie jak w miesiącu kwietniu zostanie przeznaczony na budowę zbiorników rozprowadzających wodę do obiektów powstającego Centrum Dziecka, „Cite de la vie – Mere Josepha” w bardzo biednej części Yaounde - stolicy Kamerunu.

Dzieło to koordynuje s. Kolbena Frąckiewicz ze Zgromadzenia Sióstr Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa zwanych Pasjonistkami, która bardzo dziękuje za dotychczasową pomoc, zapewnia o modlitwie w intencji wszystkich darczyńców i prosi o dalsze wsparcie.

W przypadku problemów z magazynowaniem makulatury, można wcześniej dostarczyć ją do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. Partyzantów 7 – wjazd od ul. Gazowej – pierwsza brama po lewej stronie. Poświadczenie przekazania makulatury można oddać organizatorom w dniu zbiórki. Organizatorzy liczą na zaangażowanie jak największej ilości osób tak jak w poprzednich zbiórkach.