Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2016-01-11 15:51:24 przez system

Noc w Bibliotece

Oddział dla Dzieci i Młodzieży bocheńskiej Biblioteki zaprasza odważnych i ciekawych świata czytelników w wieku 7-12 lat na jedyną i pełną wrażeń „Noc magii i czarów z Harrym Potterem”. Impreza rozpocznie się w piątek 22 stycznia o godzinie 19.30 i potrwa do 7.00 rano dnia następnego.

Z pewnością tej nocy nikt nie będzie się nudził. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji. W tę jedyną w roku noc Biblioteka zamieni się w szkołę magii i czarodziejstwa. Podobnie jak w Hogwarcie, do czterech domów zakwalifikuje uczestników tiara przydziału. Ponadto dla uczestników przewidziano wiele niespodzianek w tym: zajęcia plastyczne, zmagania sportowe oraz magiczne sztuczki. Noc spędzona w Bibliotece to niezapomniana przygoda, dzięki której młodzi czytelnicy mogą zaprzyjaźnić się z książką na wiele lat. Każdy z czarodziejów otrzyma certyfikat standardowych umiejętności magicznych.

Wszystkim uczestnikom bibliotekarze zapewniają opiekę. Przewidziana jest kolacja i śniadanie. Uczestnicy przynoszą: śpiwór, poduszkę, karimatę, przybory toaletowe, ciepłe piżamki, mile widziane przebranie. Zapisu należy dokonywać osobiście w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży PiMBP w Bochni, ul. Mickiewicza 5 do środy 13 stycznia (ilość miejsc ograniczona). Warunkiem uczestnictwa jest wypełniony przez rodzica/opiekuna formularza zgody.

Regulamin akcji „Noc w Bibliotece” i wzór oświadczenia rodzica/opiekuna dostępny na stronie internetowej Biblioteki: www.biblioteka-bochnia.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 614 52 23.