Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2019-12-04 22:10:52 przez Czas2012

Nowy Wiśnicz – Bożonarodzeniowy Jarmark i Baciary

Przez dwa dni będzie trwał tegoroczny Małopolski Jarmak Bożonarodzeniowy w Nowym Wiśniczu. Tym razem Jarmark odbędzie się pod patronatem Województwa Małopolskiego które promować będzie hasło „Dobro jest w Małopolsce”.

Jarmark odbędzie się na Rynku Głównym, gdzie nie zabraknie okazji by zaopatrzyć się w świąteczne zakupy i ozdoby. Organizatorzy zapewniają, że do kupienia i skosztowania będzie wiele różnego rodzaju jadła, wędlin, serów, napojów, przypraw oraz żywy karp ze stawów w Olchawie. Nie zabraknie produktów regionalnych oraz rękodzieła artystycznego. Jarmakowi towarzyszyć będzie żywa szopka oraz wizyta św. Mikołaja. Na scenie pojawi się wiele zespołów i wykonawców z okolicznie działających grup artystycznych. Na końcu zabrzmi zespół Baciary, znana i lubiana kapela wykonująca bardzo skoczną i melodyjną muzykę taneczną.

Małopolski Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 14 i 15 XII i trwać będzie w godzinach od 10.00 do 18.00

Więcej szczegółów poniżej:
/media/user/images/upload/Grudzien/2019/jarmark-wersja2.jpg/media/user/images/upload/Grudzien/2019/program-jarmarku1.jpg/media/user/images/upload/Grudzien/2019/Nowy_Wisnicz.jpg