Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2015-08-01 08:58:28 przez system

Piknik charytatywny na rehabilitację motocyklisty

9 sierpnia na boisku sportowym w Rzezawie odbędzie się piknik charytatywny, poświęcony rannemu w wypadku motocyklowym Krzysztofowi Broszkiewiczowi. Impreza organizowana jest przez Fundację Auxilium.

Piknik rozpocznie się o godzinie 15. W programie przewidziano między innymi: pokaz Grupy Odtwórstwa Historycznego Per Saecula z Nowego Wiśnicza, koncert Karola Makucha z zespołem, koncert grupy „the pajx” oraz „Quelque Chose”, prezentację poezji Stanisławy Nawrockiej „Patrzeć oczami, a rozumieć sercem” oraz losowanie nagród ufundowanych przez firmę PROMO-SPORT. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli wiele innych atrakcji, wśród nich: malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, pokaz sprzętu OSP Rzezawa oraz mały catering.

Na wydarzenie serdecznie zaprasza Fundacja Auxilium, Wójt Gminy Rzezawa oraz GCKCziS w Rzezawie wraz z rodziną i przyjaciółmi Krzysztofa Broszkiewicza.

Krzysztof Broszkiewicz ma 20 lat. Uległ wypadkowi motocyklowemu, w wyniku którego doznał obrażeń wielonarządowych: złamania żeber, mostka, uszkodzeń płuc oraz stłuczenia serca i nerek. Doznał zwichnięcia kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, w wyniku czego stracił czucie w kończynach dolnych. W dalszym ciągu przebywa w szpitalu, rozpoczął intensywną rehabilitację, która pomoże mu „stanąć na nogi”.

Całkowity dochód zebrany podczas Pikniku, przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Krzyśka, podopiecznego Fundacji Auxilium.