Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2017-03-10 15:00:18 przez system

Poszukiwane Młode Talenty 2017

Do 18 kwietnia można zgłaszać swój udział w przeglądzie „Młode Talenty 2017”. Tegoroczna edycja konkursu podobnie jak w roku ubiegłym będzie stanowić powiatowe eliminacje do festiwalu „Talenty Małopolski 2017”. W ten sposób Miejski Dom Kultury chce umożliwić utalentowanym dzieciom i młodzieży zaprezentowanie się na szczeblu wojewódzkim.

Warto zapoznać się z regulaminem Przeglądu i Festiwalu, który wraz z kartą zgłoszeniową dostępny jest na stronie internetowej domu kultury www.mdk.bochnia.pl oraz w sekretariacie MDK. Przesłuchania uczestników (na podstawie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeń) zaplanowano na 25 i 26 kwietnia, a koncert galowy odbędzie się w ramach Dni Bochni 18 czerwca w amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia.

W jury tegorocznego przeglądu zasiądą przedstawiciele XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2017”, którzy prócz wyłonienia zwycięzcy tytułu „Młody Talent 2017”, wyłonią kandydatów do wojewódzkiego finału festiwalu „Talenty Małopolski 2017”.

Przegląd finałowy odbędzie się w Dobczycach 19 maja (muzyczny) i 20 maja (taneczny). Zwycięzcy finałowego etapu wystąpią w koncercie laureatów w Piwnicy pod Baranami w czerwcu tego roku.