Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2015-07-03 11:11:04 przez system

Rusza Bocheńska Scena Letnia

Na inaugurację Bocheńskiej Sceny Letniej, stanowiąxcej fragment projektu Art&Salt, zaprezentuje się tarnowski – złożony z czterech młodych i uzdolnionych kobiet – zespół ”Pan tu nie stał”

Zespół tworzą 4 młode dziewczyny, pochodzące z Tarnowa. Pan Tu Nie Stał powstał w 2013 roku, a jego skład był wówczas dwukrotnie większy. Po kilku rewolucjach i odchudzonym składzie zespół zaczął komponować autorskie numery i pojawiać się na muzycznych imprezach. Nie bez sukcesów – m.in. główna nagroda w XXXI Wojewódzkim Przeglądzie Talentów Muzycznych, II miejsce w I Tarnowskim Przeglądzie Muzycznym, organizowanym przez PWSZ w Tarnowie.

Skład zespołu:
Aleksandra Krzemińska – wokal
Aleksandra Lorenc – gitara
Daria Wołek – bas
Sylwia Lechowicz – perkusja

Początek koncertu o godz. 18.30.

O godz. 20.00 wystąpi Kayte – zespół grający muzykę z pogranicza alternatywy, popu, elektroniki i melodyjnych przestrzeni.

Kate i Kay to artyści o wyjątkowej wrażliwości muzycznej, prezentujący zarówno własne aranżacje znanych i lubianych utworów, jak również spotykające się z dużym entuzjazmem publiczności kompozycje własne, wyróżniające grupę na tle wielu innych projektów.
Dwie zespolone ze sobą energie kobiety i mężczyzny doskonale odnajdują wspólny mianownik w swojej działalności artystycznej.

Zespół wystąpi w składzie:
Katarzyna Gałkowska – wokal, gitara akustyczna, ukulele
Kay Bogusz – gitara elektryczna/akustyczna, wokal
Michał Begej – perkusja, cajon
Krystian Teliżyn – bas