Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2018-07-09 19:18:06 przez system

Sylwia Grzeszczak gwiazdą w Słomce

Drugi Dzień miny Bochnia przyciągnął na stadion w Słomce tłumy! Stało się tak za sprawą najbardziej rozpoznawalnej wokalistki ostatnich miesięcy w naszym kraju, śpiewającej, komponującej i piszącej swoje teksty Sylwii Grzeszczak.

Wcześniej wystąpiła Orkiestra Dęta Baczków, zespół folklorystyczny Siedlecania a także Electric Girls. Elektryczne Dziewczyny tak były zaskoczone frekwencją i ciepłym przyjęciem w Słomce, że zamieściły swoje podziękowania na swoim profilu na facebooku:

"Electric Girls jest w mieście Bochnia.8 godz. · Bochnia❤️ ogromnie dziękujemy za wczorajszy koncert!:) Wasza ogromna frekfencja zaskoczyła nas i dodała jeszcze więcej energii:) Dziękujemy za cudowny wieczór!:) #electricgirls #koncert #plener #bochnia"

Wczorajszy dzień największym przeżyciem był na pewno dla Ani Zagórskiej z Dąbrowicy, która w nagrodę za zwycięstwo we wcześniejszym, gminnym konkursie zaśpiewała wraz z Sylwią Grzeszczak „Tamtą dziewczynę”.

Na widzów i ich rodziny czekało też wesołe miasteczko i punkty gastronomiczne. Wszystko czego potrzeba, aby przy dobrej pogodzie bawić się wspaniale!

Film z duetem Sylwia Grzeszczak – Ania Zagórska można zobaczyć TUTAJ

Zdjęcia i film ze strony www. facebook.com/GminaBochnia/