Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2017-05-08 11:34:44 przez system

T. Love i Muniek Staszczyk, Halina Frąckowiak, Adrianna Biedrzyńska, …kto jeszcze na festiwalu…?

Zbliża się coroczny festiwal „Integracja malowana dźwiękiem”. Organizatorzy oficjalnie już potwierdzili, że podczas 10. Jubileuszowego Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” wystąpi, obchodzący w tym roku 35 - lecie istnienia, zespół T. Love. W gronie jurorów zasiądzie także Zygmunt (Muniek) Staszczyk.

Oprócz artystów z T. Love do Bochni w tym roku przyjadą: Halina Frąckowiak, Adrianna Biedrzyńska, Magdalena Kumorek, Janusz "Yanina" Iwański, Krzysztof Jaryczewski, Wiesław Komasa, Marek Piekarczyk, Maurycy Polaski, Mietek Szcześniak, Muniek Staszczyk i Jacek Wójcicki.

To zacne i rzadko spotykane w jednym miejscu grono znanych i lubianych artystów poprowadzi warsztaty oraz będzie oceniać prezentacje muzyczne i kabaretowe.

Koncerty oraz przesłuchania konkursowe poprzedzają dwudniowe warsztaty, prowadzone przez wokalistów, instrumentalistów, aktorów i kompozytorów. Udział w festiwalu jest bezpłatny. Organizatorem jest Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ks. Jana Twardowskiego w Bochni oraz działające przy tej placówce Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych. Festiwal odbędzie się 16 – 18 maja w Bochni.

Czytaj także: Już wkrótce - Integracja Malowana Dźwiękiem

Foto: Robert Grablewski, <http://t-love.pl/>