Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2017-05-27 11:32:05 przez system

The Beatles na Dniach Dziecka w Majkowicach

Malowanie twarzy, pokaz wielkich baniek, kolorowy kobierzec malowany rękami, konkursy, muzyka … i wiele innych atrakcji dla dzieci odbędzie się 4 czerwca na boisku sportowym w Majkowicach. W ramach Dnia Dziecka organizatorzy z Gminy Bochnia przygotowali doskonała zabawę dla dzieci.

Gwarancją świetnej zabawy są przygotowane przez wykwalifikowanych animatorów GCKCziS oraz klubu Orinoko niebanalne gry i zabawy dla dzieci. W programie przewidziano m.in.: malowanie twarzy, pokaz wielkich baniek, kolorowy kobierzec malowany rękami, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, ciekawe zabawy integracyjne i wiele, wiele innych. Moc darmowych wrażeń każdej małej królewnie i królewiczowi zapewni magiczny zamek do skakania, a także duża, dmuchana zjeżdżalnia. Przyszli mali kierowcy natomiast, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na gokartach, zupełnie za darmo! Jednym z głównych punktów programu będzie prezentacja prac konkursowych Gminnego Konkursu Ekologicznego ,,Eko-zwierzak’’ i jego rozstrzygnięcie.

Gminny Dzień Dziecka uświetni ogromna dawka muzyki! Przybyli goście w pierwszej kolejności będą mogli śledzić wokalne poczynania najmłodszych uczestników podczas Dziecięcego Festiwalu Polskiej Piosenki, aby kolejno wysłuchać występu scholi z Gierczyc. Na scenie zaprezentują się także finaliści Gminnego Konkursu Wokalnego na najlepsze wykonanie piosenki z repertuaru zespołu ,,Varius Manx’’.

Muzycznym zwieńczeniem imprezy będzie koncert zespołu Big Bit, słynącego z utworów do złudzenia przypominających przeboje The Beatles.

Organizatorami wydarzenia są: Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni, Rada Sołecka w Majkowicach i Ochotnicza Straż Pożarna w Majkowicach, która od godz. 12:00 zaprasza również na Uroczyste Obchody 70-lecia OSP Majkowice.