Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2015-05-12 21:36:02 przez system

Uczniowie z II LO grają dla kolegi

„Gramy dla Romana” - to już drugie wydarzenie, organizowane pod tą nazwą z inicjatywy koleżanek i kolegów z II Liceum Ogólnokształcącego dla kolegi ze szkoły.

Tym razem koleżanki i koledzy wraz z Fundacją Auxilium zapraszają do Rodzinnego Parku Uzbornia, gdzie w tamtejszym amfiteatrze odbędzie się koncert, połączony z licytacją zebranych na to wydarzenie rzeczy. Dzięki takiej inicjatywie uczniowie chcą wesprzeć kolegę w zebraniu pieniędzy na długą i co za tym idzie - bardzo kosztowną - rehabilitację.

17 maja w Rodzinnym Parku Uzbornia usłyszymy takie zespoły jak: Tres Hombres, Getaway, Latające Talerze, a gwiazdą wieczoru zostanie zespół S.T.O.R.M. O godzinie 16.00 odbędzie się licytacja przeznaczonych rzeczy od wyjątkowych darczyńców, m.in. do wylicytowania będzie koszulka i piłka Wisły Kraków z autografami wszystkich zawodników, będą również autografy ze zdjęciami prosto z Dortmundu od Jakuba Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka, a dla koneserów literatury do zlicytowania będą książki z autografami m.in. Małgorzaty Kalicińskiej „Rozlewisko”, Anny Dymnej „Warto mimo wszystko” oraz Marka Piekarczyka „Wyznania kontestatora”.

W trakcie koncertu jak i przed koncertem w wyznaczonych miejscach w naszym mieście będzie możliwość kupna w cenie 20 zł „Magicznego losu” z numerkiem, które później zostaną wylosowane. Do wygrania będzie wiele ciekawych książek i druga koszulka Wisły Kraków z autografami zawodników. Pieniądze zebrane z zlicytowanych rzeczy i sprzedaży „Magicznych losów” zostaną przeznaczone oczywiście na konto naszego kolegi.

Każdy, jeżeli tylko chce, może wspomóc go większą kwotą, wpłacając bezpośrednio na jego subkonto: PKO BP I/Tarnów 71102049550000730200974683 z dopiskiem „Roman Marcinkowski”.

- Każdy, kto chce pomóc naszemu koledze i dobrze się bawić przy muzyce znakomitych zespołów, powinien przyjść wraz ze znajomymi 17 maja na Uzbornię na godzinę 15.00 - zaprasza Ula Sobczak, jedna z organizatorek całego przedsięwzięcia.

Więcej o wydarzeniu pod adresem: https://www.facebook.com/events/1489992887889803/