Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2018-08-30 20:14:07 przez system

Łup Szyca w Łapczycy

Wójt Gminy Bochnia oraz Zbójnik Szyc zapraszają na kolejną, trzecią już, odsłonę terenowej gry rowerowej „Łap Szyca!”, w tym roku pod nazwą „Łut Szyca”.

ZAJAWKA:Minął kolejny rok, od kiedy na Królewskim Szlaku sprytni poszukiwacze przygód łapali zbójnika Szyca. Od tamtego czasu wiele się zmieniło... Szyc przeszedł bowiem na jasną stronę mocy! A przynajmniej tak się wydaje, dlatego Agencja Bezpiecznej Wioski wciąż ma go pod baczną obserwacją.Póki co, ex-rzezimieszek ma tyle szczęścia, że mierzyć by je można na łuty, funty i cetnary. A jest na tyle bezczelny, że idąc z duchem czasu puścił nawet w obieg swoją walutę – SzycCoiny! Szczęście nie trwa jednak wiecznie, zwłaszcza, kiedy na ogonie siedzi ekipa pościgowa ABW.

Po której stronie się opowiesz? Czy będziesz ścigać, czy też będziesz ściganym, powiększając grono rozbójników? Tym razem tytułowy łut szczęścia zadecyduje, do której z drużyn dołączysz. Na początek wystarczą zaledwie dwa koła. Wchodzisz w to, czy znowu kręcisz?

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rowerowej grze terenowej „Łut Szyca” (czyli Łap Szyca 3) GCKCziS zaprasza do rejestracji pod adresem mailowym lapszyca@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 14 610 54 50. W zgłoszeniu prosimy o podanie nazwy i liczebności drużyny (1-5 osób) oraz numer telefonu komórkowego.Start gry: niedziela, 9 września, godz. 10.00.
Sprawny rower i dobry humor – obowiązkowe!

Zbójnika Szyca można też obserwować w mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/ZbojnikSzyc/

<https://www.instagram.com/zbojnikszyc/>