Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2016-08-25 15:05:32 przez system

Weekend w Parku Rodzinnym Uzbornia

W ten weekend na Uzborni Miejski Dom Kultury przygotował dwa wydarzenia: cieszące się dużą popularnością „Kino pod chmurką” (sobota) oraz „Pożegnanie wakacji” (niedziela).

„Kino pod chmurką” - 27 sierpnia

„Dead Snow 2” to sequel filmu „Dead Snow” z 2009 roku, który można było obejrzeć w ramach „Kina pod chmurką” w lipcu. Film zaczyna się w momencie, w którym skończyła się pierwsza część. Martin, który przeżył atak nazistowskich zombie, odzyskuje przytomność w szpitalu i dowiaduje się, że przyszyto mu rękę jednego z nich. Ale to nie wszystko. W jego pokoju kręcą się policjanci, zaś on sam przykuty jest kajdankami do ramy łóżka. Szybko dowiaduje się, że został uznany, niesłusznie zresztą, za seryjnego mordercę, winnego śmierci jego przyjaciół.
Projekcja poprzedzona będzie wstępem Jacka Dziduszko.

„Pożegnanie wakacji” - 28 sierpnia

W tym sezonie wakacje pożegnamy muzycznie i konkursowo. Głównym punktem imprezy będzie koncert finałowy projektu „Lato Polskiej Piosenki” w trakcie którego wystąpią uczestnicy wakacyjnych warsztatów wokalnych prowadzonych przez Sarę Rynowską – instruktorkę MDK, absolwentkę klasy wokalnej Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Koncertowi towarzyszyć będą liczne atrakcje, jak malowanie twarzy, ozdabianie ciasteczek, konkursy z nagrodami od sponsorów (Intermarche, Coccodrillo) oraz wiele innych.

Organizatorzy: Miejski Dom Kultury w Bochni, Miejskie Centrum Dzieci i Młodzieży „Ochronka”

Kino pod chmurką – film”Dead Snow 2”
Amfiteatr Parku Rodzinnego Uzbornia
27 sierpnia, godz. 20:00

Pożegnanie wakacji
Amfiteatr Parku Rodzinnego Uzbornia
28 sierpnia, godz 17:00