Kategoria: Region
Opublikowano: 2021-11-29 21:45:45 przez eb

Święty Mikołaj i renifer Rudolf odwiedzą krakowskie zoo

Krakowski ogród zoologiczny zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta na wyjątkowe, bo aż trzydniowe mikołajki. Od 4 do 6 grudnia w godzinach 12–14 na dzieci czekać będzie Święty Mikołaj w towarzystwie prawdziwego renifera Rudolfa. A jeśli ktoś śnił o tym, by choć na chwilę zasiąść w saniach obok Mikołaja, to właśnie tam będzie mógł spełnić swoje marzenie.

Święty Mikołaj odwiedzi krakowskie zoo z workiem pełnym słodyczy. Przyjedzie oczywiście na saniach, więc każdy, kto będzie miał taką ochotę, będzie mógł do nich wsiąść i odkryć, jaki to wygodny środek komunikacji. Do pamiątkowych zdjęć chętnie ustawi się także towarzysz Mikołaja – renifer Rudolf.

Mikołaj z przyjemnością wręczy też dzieciom prezenty – rodziców zainteresowanych przekazaniem podarunków zoo prosi o kontakt pod nr 12 425 35 51 wew. 61 (Dział dydaktyczny). Tam można też uzyskać wszelkie dodatkowe informacje. Paczki można będzie zostawić w kasie przy głównym wejściu do ogrodu, od soboty do poniedziałku (4–6 grudnia) do godziny 11.30.

Przypominamy, że zimą obowiązują obniżone ceny biletów do ogrodu zoologicznego. Zoo jest czynne w godz. 9–15, a kasy biletowe do godz. 14.

W związku z rygorem sanitarnym na terenie zoo wymagane są: zakrywanie nosa i ust w pawilonach, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu.