Kategoria: Sport
Utworzono: 2019-09-06 00:17:16 przez Czas2012

Będą łowić drapieżnika Raby

  1. września odbędzie się dziewiąta edycja imprezy "Drapieżnik Raby" – informuje organizator tej corocznej imprezy Klub Spinningowy Zębaty Bochnia. Flagowe zawody Klubu rozgrywane są na rzece Rabie i co roku odbywają się w innym miejscu.

/media/user/images/upload/Wrzesien/2018/PLAKAT_DR_19d-1.jpg"Drapieżnik Raby" to zawody towarzyskie w których liczy się spotkanie nad piękną rzeką, nawiązywanie nowych znajomości, doskonalenie umiejętności wędkarskich. Organizatorzy kierują zaproszenie do wszystkich wędkarzy, zarówno tych doświadczonych jak i początkujących. Zbiórka uczestników o godzinie 6.30 na prawym brzegu rzeki w miejscowości Słomka. Organizator zapewnia napoje oraz gorący posiłek. Więcej informacji oraz zapisy przyjmowane są do dnia 13.09. u Prezesa Klubu pod numerem telefonu: 696 869 365. Regulamin zawodów dostępnym na stronie www.zebaty.com

Foto: www.zebaty.com
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.