Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-04-27 12:35:44 przez KacperGlod

Bezbramkowy remis BKS w Rabce-Zdrój - ZDJĘCIA

W niedzielnym starciu IV ligi piłki nożnej zmierzyły się ze sobą ekipy BKS Bochnia i Wierchy Rabka-Zdrój. Spotkanie rozegrane na rabczańskim stadionie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Spotkanie w Rabce-Zdrój okazało się spokojnym meczem. W pierwszej połowie spotkania nie było za wiele sytuacji. Dwa strzały odnotowała drużyna Wierchów, jednak nie wyszło z tego zbyt wiele. Ciekawiej zaczęło robić się zaś w drugiej części spotkania. Drużyna z Rabki ruszyła do ataku Dobrą sytuację miał także Bocheński. Mocne uderzenie w stronę bramki przeciwników oddał Uladzimir Karp, jednak strzał został obroniony przez Zhuka. Mimo postępujących ataków, żadna z drużyn nie zdobyła w tym spotkaniu bramki. Na stadionie im. Antoniego Matery nastąpił podział punktów obu drużyn.

Oba zespoły znajdują się w strefie spadkowej. Wierchy z 37 punktami i 9. miejscem. Bocheński KS jest w sytuacji dużo trudniejszej, gdyż ma na koncie jedynie 19. punktów. To stanowi kolejne 19. punktów straty do bezpiecznej pozycji.

Wierchy Rabka – Bocheński KS 0:0 (0:0)

Skład Wierchy: Zhuk – Witek (70’ Kościelniak), Jeziorski, Dara, Dudek, Pazurkiewicz, Misiura, Majeran, Wójcik, Rzadkosz (55’ Florek), Myrda (46’ Kęska)
Skład BKS: Cierniak – Mazur, Janicki, Lewicki, Chlebek, Rachwalski, Łyduch, Ochlust, Karp (82’ Pilch), Budzyn, Skocz (77’ Pasiut)

Sędzia: Michał Matyjaszek (Oświęcim).

Żółte kartki: Majeran – Rachwalski.

Fot. Krzysztof Flesz | BKS Bochnia