Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-04-09 14:01:17 przez KacperGlod

BKS powalczy o pierwsze zwycięstwo w roku

W sobotę (9 kwietnia) na własnej murawie BKS Bochnia podejmie KS Metal Gawro Tarnów. Zawodnicy Bocheńskiego powalczą w tym spotkaniu o pierwszy ligowy triumf w 2022 roku. Czy drużyna Marcina Manelskiego zdoła przełamać impas i tym razem zapewnić zwycięstwo?

Poprzednie kolejki w wykonaniu zawodników Bocheńskiego Klubu Sportowego nie należały do udanych. Do nieszczęśliwych porażek po 1:2 z Popradem Muszyna i Lubaniem Maniowy, dołączyła ostatnio klęska aż 1:5 z Wolanią. Mecz z Metalem może być spotkaniem przełamania dla drużyny Marcina Manelskiego.

Ekipa z Tarnowa plasuje się obecnie na 12 pozycji z 27 punktami. Do bezpiecznej strefy utrzymania brakuje im 9 punktów, więc ten cel pozostaje jeszcze w ich zasięgu. W dużo gorszej sytuacji znajduje się BKS, który ma zaledwie 15 oczek na koncie - mimo tak znacznej różnicy punktowej, znajdują się tylko pozycję niżej (13. miejsce) w tabeli niż Metal. Można powiedzieć zaś, że mecz przy Parkowej 3 będzie swego rodzaju "starciem sąsiadów".

Początek spotkania już 9 kwietnia o godzinie 16:00. Mecz odbędzie się na stadionie im. Władysława Krupy przy ul. Parkowej 3 w Bochni. Bilety dostępne do kupienia w kasach przy wejściu na stadion.

Fot. Krzysztof Flesz | BKS Bochnia