Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-04-11 01:12:09 przez KacperGlod

BKS z kolejną dotkliwą porażką - ZDJĘCIA

Kolejny nieudany mecz przy Parkowej 3 miał miejsce w sobotnie popołudnie. BKS Bochnia przegrał z drużyną KS Metalu GAWRO Tarnów aż 2:4.

Sytuacja drużyny Marcina Manelskiego jest ciężka Zespołowi brakuje do utrzymania coraz więcej punktów i te zadanie jest już obecnie niemalże nierealne. Nadzieją było spotkanie z sąsiadującą w tabeli drużyną Metalu, jednak jak się okazało, drużyna z Tarnowa zdominowała grę przy Parkowej. Chociaż BKS tworzył sytuacje, co dało im dwa karne - oba pewnie wykorzystane przez Bartłomieja Chlebka, to jednak przewaga tarnowian była widoczna. Gracze z Tarnowa wygrywali już do przerwy, prowadząc 1:2, a po przerwie dołożyli drugie tyle bramek.

Dorobek punktowy BKS nie zmienił się od listopada. Niebiesko-biało-czerwoni wciąż mają na koncie 15 punktów i sporą stratę do bezpiecznej pozycji w ligowej tabeli.

BKS Bochnia - Metal Tarnów 2:4 (1:2)

Bramki: Chlebek x2 - Nowak, Stolarz x2, Rajczyk

Skład BKS: Cierniak - Mazur, Janicki, Lewicki, Chlebek, Rachwalski, Łyduch (70' Skocz), Ochlust, Karp (55' Jastrzębski), Majcher, Pilch
Skład Metal: Banek - Baran (65' Proszowski), Nowak (83' Gromadzki), Witek, Kogut, Rajczyk, Malisz, Ślęzak, Jaśkiewicz (70' Stańczyk), Stolarz (90' Gruszka), Wolański

Kacper Głód

Fot. Krzysztof Flesz