Kategoria: Sport
Opublikowano: 2017-02-19 22:28:48 przez system

Cober zwycięzcą turnieju charytatywnego

Reprezentacja firmy Cober została zwycięzcą, rozegranego w sobotę 18 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, I Charytatywnego Turnieju o Puchar Osiedla Panorama.

Turniej, który zorganizowała fundacja Auxilium, połączony został z akcją charytatywną. Zagrały w nim reprezentacje: księży, Starostwa, Urzędu Miasta, Firmy Cober, Fundacji Auxilium, BSF U-14, 4IT oraz "Kulturalna Bochnia Młodych", czyli reprezentacja bocheńskich organizacji pozarządowych.

Wyniki fazy grupowej:
Księża - Urząd Miasta 0:2
Cober - 4IT - 3:0
Auxilium - Starostwo 1:0
Kulturalna Młoda Bochnia - BSF U-14 1:2
Księża - Cober 1:1
Urzad Miasta - 4IT 3:0
Auxilium - Kulturalna Młoda Bochnia 1:0
Starostwo - BSF U-14 1:1
Księża - 4IT 5:1
Urzad Miasta - Cober 0:2
Auxiulium - BSF U-14 2:1
Starostwo - Kulturalna Młoda Bochnia 5:0

Półfinały:
Cober - Starostwo 3:1
Auxilium - Urząd Miasta 3:2

Przed finałami rozegrany został mecz piłkarek z Nowego Wiśnicza i Sobolowa. W spotkaniu padł remis 1:1.

Mecz o 3 miejsce
Starostwo - Urząd Miasta 3:2

Mecz o 1 miejsce
Cober - Auxilium 3:1

Puchary dla zwycięskiej trójki i statuetki (dla najlepszego piłkarza - Jan Balicki, najlepszego strzelca - Dariusz Gałązka i najlepszego bramkarza - Dominik Turek) wręczał prezes firmy Panorama - Kazimierz Budek.

Po zakończonym turnieju odbyło się losowanie nagród w loterii fantowej. Z racji ich atrakcyjności (do wygrania były karnety na basen i siłownię, opłacony kurs na prawo jazdy, zestawy wyposażenia sportowego, tablet, laptop i telewizor), zainteresowanie cegiełkami było bardzo duże - rozprowasdzono ich ok. 650 - co szczególnie musiało ucieszyć organizatorów, gdyż uzyskanie dzięki nim (oraz ze zbiórek do puszek) środki, w wysokości 6348 zł zostaną przeznaczone na rehabilitację Krzysztofa Broszkiewicza.

"Czas Bocheński" był patronem medialnym tego wydarzenia.