Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-01-29 16:11:48 przez KacperGlod

Futsal: BSF powalczy o kolejne zwycięstwo

W ostatnią sobotę pierwszego miesiąca nowego roku BSF ABJ Bochnia zmierzy się z Sośnicą Gliwice. Spotkanie w ramach 14. kolejki 1 ligi futsalu będzie kolejną okazją do polepszenia dorobku punktowego oraz serii zwycięstw bochnian.

Drużyna BSF walczy o awans do futsalowej Ekstraklasy. Zespół z Bochni po 13 rozegranych kolejkach ma na koncie już 39 punktów. Ekipa BSF zwyciężyła jak dotąd w każdym ligowym meczu w trakcie obecnego sezonu.

Dorobek ten będzie można powiększyć w sobotę 29 stycznia. O godz. 17:00 na Hali Widowiskowo - Sportowej w Bochni drużyna BSF ABJ podejmie zespół Sośnicy Gliwice. Rywale z Gliwic mają na koncie 22 punkty i obejmują tym samym 3. pozycję w tabeli grupy południowej I ligi futsalu.

Sośnica zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Obie drużyny mają coś sobie do udowadniania, Przypomnijmy, że KS Sośnica Gliwice w poprzednim sezonie odebrała nam szansę na udział w barażach o Ekstraklasę, a w pierwszej rundzie obecnego sezony pokonaliśmy rywala na ich parkiecie 0:8. Zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni - poinformował klub z Bochni w zaproszeniu na mecz.

Transmisja spotkania będzie dostępna także w internecie. Mecz będzie można oglądać na żywo na kanale BSF ABJ Bochnia na YouTube - tutaj!