Opublikowano: 2016-10-17 13:47:08 przez system

Juniorzy remisują z Tarnowem

Niedzielne (16 października) spotkanie juniorów piłki ręcznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przyniosło bochnianom remis. Tarnowianie okazali się równorzędnym przeciwnikiem.

Spotkanie lepiej rozpoczęli zawodnicy z Tarnowa, którzy w 11 minucie objęli prowadzenie (4-6). Od tego momentu bocheńscy juniorzy, szkoleni przez Ryszarda Tabora, uporządkowali swoją grę i zaczęli dominować na boisku, co przełożyło się na zasłużoną przewagę bramkową (14 min. 9-6, 21 min. 12-8, 25 min. 14-9).

II połowa spotkania to diametralna zmiana sytuacji. Tarnowianie zdecydowanie dominowali na boisku, a gospodarze mimo dogodnych pozycji nie potrafili pokonać bramkarza gości. W 49 min. zespół tarnowskiego Pałacu objął prowadzenie (20-21), następnie (20-22). Skuteczny finisz bochnianom zapewniły rzuty Michała Dobrzańskiego, które pozwoliły zdobyć 1 pkt.

MOSiR Bochnia - MKS PM MPEC Tarnów 23-23 (16-12)

Bocheński klub reprezentowali i punkty zdobyli: Wiktor Czubala 2, Michał Dobrzański 7, Filip Fasuga 3, Krzysztof Goliński 3, Kacper Lipina 3, Przemysław Mucha 1, Iwo Stopczyński 4, Oliwer Choma, Łukasz Drabik, Grzegorz Drzazga, Andrzej Górecki, Marcin Jakubowski, Mateusz Łącki , Jakub Pagacz, Paweł Waśniowski.

W bocheńskim zespole na wyróżnienie zasłużyli M. Łącki, M. Dobrzański i grający z kontuzją I. Stopczyński.

Ostatni mecz w I rundzie juniorzy MOSiR Bochnia rozegrają na wyjeździe 23 października. Spotkają się wówczas z UMKS PMOS Chrzanowem.
II rundę bocheński zespół rozpocznie 13 listopada, kiedy to spotka się na parkiecie SKS Kusego Kraków. W Bochni naszym szczypiornistom będziemy mogli kibicować dopiero 27 listopada, kiedy to przyjadą do nich zawodnicy Skawiny.