Kategoria: Sport
Opublikowano: 2017-05-04 10:49:41 przez system

Mecz na styku - MOSiR Bochnia & Handbalove Busko

W środę 26 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni gościli w ramach 11 kolejki III małopolskiej ligi piłki ręcznej seniorów drużynę Handbalove Busko.

MOSiR Bochnia & Handbalove Busko 27:30 (17:16) Można powiedzieć, że był to mecz na styku i do końca spotkania trudno było przewidzieć zwycięzcę. Najlepsza w wykonaniu bochnian była pierwsza połowa, z której MOSiR schodził na przerwę z różnicą jednej bramki na swoją korzyść. Szkoda więc, że potem coś zawiodło. - W drugiej połowie przespaliśmy pierwsze 10 minut - mówi trener gospodarzy Piotr Węgrzyn. - Nie mieliśmy pomysłu na grę. Zespół Buska odrobił straty i odskoczył na trzy bramki. Później staraliśmy się gonić przeciwnika, ale w końcówce doszły indywidualne kary i już nie mieliśmy możliwości wyjść z tego meczu zwycięsko.

W tym spotkaniu swój dobry dzień mieli w bocheńskim zespole Michał Dobrzański i Tomasz Orzechowski, którzy zdobyli najwięcej bramek (8 i 7). Natomiast w zespole przeciwnym duże wrażenie robili zawodnicy z numerami 8 i 11. Pierwszym z nich był Marcin Obłąk, który na swoim koncie zgromadził 7 bramek, drugim Marcin Szostak, który oddał aż 16 (!) celnych rzutów.

MOSiR Bochnię reprezentowali i bramki zdobyli: Michał Rabiasz, Karol Kram, Oliwer Choma 2, Wiktor Czubala 3, Michał Dobrzański 8, Michał Budzyn 1, Tomasz Orzechowski 7, Marcin Jakubowski, Iwo Stopczyński 5, Przemysław Mucha 1, Grzegorz Drzazga, Łukasz Drabik, Mateusz Trojanowski.

Busko: Mateusz Grabowski, Konrad Suchy 2, Marcin Obłąk 7, Marcin Szustak 16, Szymon Kwiatkowski, Sebastian Trutkowski 1, Marek Krupa, Alan Wiek 1, Ernest Czaja 2, Mateusz Trutkowski 1.

Trenerem Buska jest Janusz Świętoń.

Spotkanie sędziowali: Jakub Pach i Jakub Piątkowski (główni sędziowie) oraz Paweł Waśniowski i Andrzej Górecki.

JESZCZE ZALEGŁA KOLEJKA

Przed seniorami jeszcze jedno, zaległe spotkanie. Z powodu uczestniczenia Kusego Kraków w rozgrywkach 1/16 Mistrzostw Polski mecz z 21 kwietnia został przełożony na późniejszy termin, który jest w trakcie ustalania.