Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-08-26 15:16:04 przez system

Mecze kontrolne siatkarzy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza kibiców piłki ręcznej i siatkówki na mecze kontrolne I i II ligi. W piątek 28 sierpnia w Bochni odbędą się dwa sparingi.

Pierwszy z nich to spotkanie rewanżowe drugoligowej drużyny siatkarzy Contimax MOSiR z Czarnymi Wirex Rząśnia. -To zespół, który w minionym sezonie brał udział w finale drugoligowych rozgrywek, a więc bardzo dobry przeciwnik - mówił po pierwszym meczu z Czarnymi trener bocheńskiego teamu Robert Banaszak. - Po dwóch tygodniach intensywnych treningów, przygotowujących do nadchodzącego sezonu rozgrywkowego 2015/16, obydwa zespoły będą zapewne zmęczone. Przyda nam się wsparcie, dlatego serdecznie zapraszamy sympatyków siatkówki na to spotkanie.- Mecz zostanie rozegrany w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32. Początek spotkania o godz. 17.00.

W tym samym miejscu o 19.30 w ramach treningu zawodnicy pierwszoligowej drużyny piłki ręcznej mężczyzn MOSiR Bochnia spotkają się z zespołem juniorskiej ligi niemieckiej TSV Ismaning. - Oczywiście te spotkania mają charakter czysto szkoleniowy - mówi trener bocheńskiego zespołu Ryszard Tabor. - Będziemy jednak wdzięczni za każdy objaw sympatii również na tego rodzaju meczach ze strony wiernych, bocheńskich kibiców.-