Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-03-06 21:09:55 przez system

MOSiR dla pań z okazji Dnia Kobiet

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet Miejski Oserodek Sportu i rekreacji zachęca wszystkie panie, by pomyślały o... sobie.

Aerobik

MOSiR Bochnia proponuje wszystkim kobietom (dziewczętom, ich mamom, a także babciom) aktywny sposób spędzania czasu. Jedną z takich form mogą być zajęcia aerobiku. - Najtrudniejszy jest pierwszy krok - mówi Agnieszka Kierońska, instruktorka prowadząca tego typu zajęcia przy bocheńskim Ośrodku.- Kiedy już się odważymy, a przede wszystkim przekonamy się, że rzeczywiście po zajęciach czujemy się znacznie lepiej, wszystko idzie jak z płatka.- Pani Agnieszka jest doświadczonym trenerem i od lat prowadzi aerobik przy ul. Parkowej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (we wtorki i czwartki), w godzinach dogodnych także dla pracujących, bo od 19.30. Trening trwa godzinę.

Sauna

Po jego zakończeniu można skorzystać z sauny, która jest czynna tylko dla Pań w każdy wtorek i czwartek w godz. 20.30 – 21.30.

Siłownie

Chętne panie skorzystać mogą też z siłowni. Ośrodek proponuje zajęcia w sali Mini-Max przy ul. Parkowej 3 lub siłownię Lady Fitness, która przeznaczona jest tylko dla pań, a znajduje się w budynku Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32.

A może masaż?

Zapewne też część z pań zainteresują niedawno wprowadzone usługi masażystki przy siłowni Lady Fitness.

O więcej szczegółów, dotyczących powyżej opisanych zajęć, można pytać w sekretariacie Ośrodka pod nr telefonu 14 612 25 40 14.