Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-03-17 16:18:00 przez KacperGlod

Nowi zawodnicy w BKS Bochnia

BKS Bochnia ogłosił w ostatnich dniach nazwiska kilku graczy, którzy zasilili zespół w trakcie zimowej przerwy w rozgrywkach. Na ten moment w klubie pojawiło się 5 nowych nazwisk.

Pierwszym graczem ogłoszonym przez Bocheński Klub Sportowy jest młody, utalentowany bramkarz, Szymon Cierniak. Golkiper urodzony w 2004 roku pierwsze piłkarskie kroki stawiał w lokalnym MOSiR Bochnia. Zawodnik szkolił się również w Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków oraz w GOSiR Novi Rzezawianka. BKS wypożyczył bramkarza do końca trwającego sezonu. Wyróżnia się on bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, gdyż mierzy aż 195 centymetrów wzrostu!

/media/user/images/upload/Marzec/Marzec 2022/1.jpg

Na Parkową 3 dołączył także Sebastian Kaczmarczyk. 20-letni zawodnik, będący wychowankiem MKS NOWA Proszowianka szkolił się między innymi w Akademii Piłkarskiej 21 im. Henryka Reymana. Prawy obrońca, który może grać również na bocznej pomocy, występował poprzednio w barwach krakowskiego Hutnika.

/media/user/images/upload/Marzec/Marzec 2022/5.jpg

Kolejne transfery to wychowankowie klubu z Bochni. Jednym z powracających graczy jest Marcin Ochlust. 23-letni napastnik, który w Bocheńskim grał od drużyny trampkarzy, ostatnie lata spędził w Victorii Słomka. W obecnym sezonie okręgówki spisywał się bardzo dobrze, gdyż zdobył aż 16 bramek w trwającej kampanii. Teraz po 5 sezonach powraca on do ekipy niebiesko-biało-czerwonych, by spróbować swoich sił na szczeblu IV ligi.

/media/user/images/upload/Marzec/Marzec 2022/4.jpg

Do Bochni powraca także Krystian Lewicki. 27-latek grał ostatnio dla Błyskawicy Proszówki, która zwyciężyła w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Piłkarz może występować zarówno na pozycji klasycznego stopera jak i defensywnego pomocnika.

/media/user/images/upload/Marzec/Marzec 2022/3.jpg

BKS pozyskał również Dawida Pilcha. Kolejny z wychowanków Bocheńskiego, który gra jako boczny pomocnik, powraca do klubu z Górnika Siedlec. 26-latek ostatni raz wybiegł na boisko w koszulce BKS Bochnia przed kilkoma laty.

/media/user/images/upload/Marzec/Marzec 2022/2.jpg

To jeszcze nie koniec transferów do Bocheńskiego Klubu Sportowego, gdyż jak informuje klub, przewidziane są jeszcze co najmniej jeden transfer w trakcie trwającego okienka. Niebawem powinniśmy poznać sylwetkę kolejnego nowego zawodnika, mówi się tutaj o obcokrajowcu.