Opublikowano: 2021-12-10 00:35:23 przez KacperGlod

Obfite zwycięstwo BSF na zakończenie rundy jesiennej

BSF Bochnia w ostatnim meczu w roku rozgrywek grupy południowej I ligi futsalu pokaźnie pokonał drużynę GKS Futsal Nowiny. Bocheńska ekipa zdominowała rywali wygrwając aż 13:1!

Drużyna GKS przystąpiła do tego spotkania w mocno osłabionym składzie. W wyniku kontuzji oraz zarażeń COVID-19 pośród zawodników, do Bochni mogło przyjechać jedynie 5 graczy z Nowin. Już od początkowych fragmentów spotkania, to BSF przewodził w meczu. Nie bez powodu zatem gracze Bocheńskiej Strefy Futsalu zdobyli w tym spotkaniu aż 13 bramek. Cztery trafienia zanotował reprezentant Kostaryki, Mainor Cabalceta. Po dwie bramki strzelili Adam Wędzony, Dawid Kolanowski oraz Piotr Matras. Dodatkowo gole zanotowali Konrad Łękawa, Jakub Burkowicz i Jakub Maślak.

Zespół Klaudiusza Hirscha kolejnym zwycięstwem powiększył swoją przewagę na pozycji ligowego lidera. Ekipa z Bochni ma na koncie już 33 punkty po 11 meczach - zawodnicy BSF zdobyli na jesień komplet "oczek". Rośnie zatem przewaga nad drugim AZS UŚ Katowice, który na ten moment ma 24 punkty. 11. kolejka zmagań była ostatnim zestawem meczów w I rundzie rozgrywek. Zawodników po ostrym okresie treningowym, który potrwa jeszcze do Świąt, czekać będzie przerwa zimowa, a rozgrywki powrócą już w drugiej połowie stycznia.

BSF ABJ Bochnia - GKS Futsal Nowiny 13-1 (7-0)
Bramki: 1-0 Łękawa 4, 2-0 Wędzony 9, 3-0 Matras 12, 4-0 Cabalceta 13, 5-0 Burkowicz 14, 6-0 Wędzony 17, 7-0 Cabalceta 18, 8-0 Kolanowski 22, 9-0 Cabalceta 24, 9-1 Markowicz 25, 10-1 Maślak 30, 11-1 Matras 32, 12-1 Cabalceta 33, 13-1 Kolanowski 40.
BSF Bochnia: Burzej, Jaszczyński - Cabalceta, Matras, Wędzony, Budzyn - Zając, Łękawa, Palonek, Maślak, Tijenior, Matlęga, Burkowicz, Kolanowski.