Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-10-28 15:20:43 przez system

Piłkarze zamknęli rundę jesienną w Małopolskiej Lidze

Zakończyła się jesienna runda rozgrywek w Małopolskiej Lidze Piłki Nożnej. W ostatniej kolejce nasi zawodnicy spotkali się na wyjeździe z drużynami AS Progres Kraków. Do końca zbliżają się również rozgrywki w Podokręgu.

TRAMPKARZE PO WYGRANEJ

Sobotni (24 października) wyjazd podopiecznych Mateusza Fortuny był dla nich korzystny. Mecz co prawda nie należał do łatwych, ale bochnianie zwyciężyli krakowian, tracąc tylko jedną bramkę.
AS Progres Kraków & MOSiR Bochnia 1:2

W 11 kolejkach trampkarze MOSiR Bochnia odnieśli w sumie pięć zwycięstw. Na razie (bo w tabeli nie uwzględnione są jeszcze dwa zaległe mecze w lidze) dało im to ósme miejsce na 12 drużyn, biorących udział w omawianych rozgrywkach. Ostatecznie na prowadzenie wyszła Cracovia, za nią na drugim miejscu uplasowała się Wisła Kraków.
MŁODZICY Z REMISEMW lidze wojewódzkiej nie wiodło się tej jesieni młodzikom Marcina Leśniaka. Nie wygrali oni żadnego meczu, ale dwa zremisowali, w tym ten ostatni z Progresem.

AS Progres Kraków & MOSiR Bochnia 2:2

Remisy nie wystarczyły, aby zająć lepsze miejsce i na koniec rozgrywek uplasowaliśmy się na końcu tabeli. Nie wszystkie mecze zostały jednak rozegrane. Obecna sytuacje przedstawia poniższe zestawienie.

TRAMPKARZE W ROZGRYWKACH PODOKRĘGU

Drugi zespół trampkarzy pod opieką Mateusza Fortuny, biorący udział w rozgrywkach bocheńskiego Podokręgu Piłki Nożnej w poniedziałek 26 października przegrał z Czarnymi Kobyle dwiema bramkami.
W najbliższą środę tj. 28.10.2015 , zespół trampkarzy MOSiR-u rozegra ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Jest to zaległe spotkanie z WKS Szreniawa, mecz zaplanowany na godz.15:00 w Chodenicach.
MŁODZICY I PODOKRĘGDrugi zespół młodzików, szkolony przez Tomasza Maruta, powoli zbliża się do zakończenia rozgrywek. W tej chwili zajmuje piąte miejsce na dziewięć zespołów. Przypomnijmy, że wycofała się drużyna Górnika.