Kategoria: Sport
Published at: 2023-03-31 21:11:12 przez KacperGlod

Piłka nożna: W sobotę BKS podejmie Gromnika

Już w sobotę 1 kwietnia czeka nas kolejne emocjonujące starcie przy Parkowej 3. W ramach 18. kolejki piłkarskiej V ligi BKS Bochnia podejmie ekipę GLKS Gromnik.

Bocheński walczy w trwającej kampanii o awans i powrót do V ligi. Zawodnicy kierowani pod wodzą Wojciecha Tajdusia w pierwszych dwóch meczach rundy wiosennej zdobyli 4 punkty - najpierw pokonując przed własną publicznością Orkana Szczyrzyc 3:0, później bezbramkowo remisując w wyjazdowym starciu z ekipą Kolejarza Stróże. Pozwoliło to utrzymać pozycję wicelidera grupy Małopolska - wschód.

Teraz BKS podejmie ekipę z Gromnika, która plasuje się na 10. pozycji w ligowej tabeli. Bocheński mierzył się już z tą drużyną w sierpniu zeszłego roku. Wtedy to w Gromniku padł remis 2:2.

Spotkanie 18. kolejki V ligi odbędzie się już w najbliższą sobotę 1 kwietnia na stadionie przy Parkowej 3 w Bochni.. Początek meczu zaplanowano na godzinę 14:00. Bilety w cenie 10 zł zakupić będzie można w kasach przed wejściem na stadion. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

/media/user/images/upload/Marzec/Marzec 2023/BKS_Gromnik.jpg

Fot. Krzysztof Flesz | BKS Bochnia