Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-07-01 15:21:03 przez system

Podsumowanie 15-lecia bocheńskiej pływalni

To były dwa dni wspaniałej zabawy. W czasie zaplanowanych na 23 i 24 czerwca obchodów 15-lecia Krytej Pływalni w Bochni odwiedziło ją w sumie 506 osób, które mogły uczestniczyć w licznych, z tej okazji przygotowanych atrakcjach, a były wśród nich: pokazy ratownictwa wodnego, zabawa w kulach wodnych, aqua cycling, aqua zumba, zabawy z nurkowaniem, wyścigi na krokodylach, gimnastyka dla seniorów, aqua aerobic.

Można też było zrobić sobie podwodną fotografię, odbyć spotkanie z dietetykiem czy kibicować w emocjonujących meczach waterpolo, zaś przed budynkiem pływalni przez 2 dni dostępna była bezpłatna trampolina i dmuchaniec nie tylko dla klientów.

Podczas jubileuszu zorganizowany został VII 24.godzinny Maraton Pływacki, w którym wystartowało w sumie 55 zawodników. Przepłynęli oni łącznie 118 km 275 m, w tym najlepsza drużyna w składzie Joanna Budzyn, Oliwia Gorczyca, Szymon Błażejewicz, Erwin Szydłowski i Kamil Warchoł płynęła w sumie aż przez 3 godziny pokonując dystans 16 km 350 m.

Każda pokonany kilometr maratonu wiązał się ze wsparciem dla podopiecznych Fundacji Auxilium,a sponsorem była firma Delsa Invest.

W ramach imprezy rozegrany został także turniej piłki wodnej o puchar"Panoramy - miejsca przyjaznego dzieciom", w którym w sumie padło aż 73 bramki, a każda z nich wiązała się ze wsparciem dla podopiecznych Fundacji Auxilium.

Sponsorem tego wydarzenia była firma COBER. W turnieju wystartowało 7 drużyn, a wyniki prezentujemy poniżej
I miejsce - ratownicy KP w Bochni
II miejsce - strażacy KPSP w Bochni
III miejsce - piłkarze ręczni MOSiR w Bochni
IV miejsce - Fightman II Bochnia
V miejsce - motocykliści z Bochni i okolic
VI miejsce - biegacze z Bochni i okolic
VII miejsce - Fightman I Bochnia

Fot. z archiwum Krytej Pływalni w Bochni