Opublikowano: 2015-10-19 12:41:43 przez system

Ręczna: bez punktów w I lidze

Wiele nadziei mieli kibice przed niedzielnym meczem pierwszoligowych szczypiornistów MOSiR Bochnia z Czuwajem Przemyśl. Pierwsza część spotkania dawała wielką szansę na pierwszą wygraną w tym sezonie. Niestety w drugiej części ta szansa przepadła.

Mimo, iż graliśmy na własnym parkiecie i przy wspaniałej jak zwykle publiczności, to nie wystarczyło by spotkanie zakończyć zwycięsko. W pierwszej części nasi zawodnicy prezentowali się jednak dobrze i momentami można było myśleć o wygranej. Tak było np. w 21 minucie, kiedy to prowadziliśmy 12:9. Prowadzenia jednak nie udało się utrzymać i na przerwę drużyny schodziły z remisem 16:16. Druga część spotkania była dobra do dziesiątej minuty. Później jednak nasze błędy skrzętnie wykorzystali przyjezdni i zespół Ryszarda Tabora niestety wyszedł z hali z kolejną przegraną.

MOSiR Bochnia - Czuwaj Przemyśl 28:34 (16:16)

Bramki dla MOSiR Bochnia: Imiołek 2, Budziosz 3, Najuch 3, Zubik 5, Pach 1, Nowak 4, Król 2, Janas 2, Janus 1, Spieszny 5Karne: 6/7Kary: 8 min.

Bramki dla Czuwaj Przemyśl: Makowiejew 6, Kubik 1, Puszkarski 10, Stołowski 3, Kulka 3, Żak 1, Piechnik 1, Kroczek 5, Kubisztal 4Karne: 4/5Kary: 12 min.

Wyniki pozostałych spotkań w grupie B:KSSPR Końskie & MKS Olimpia Piekary Śląskie 28:27 (13:13)MTS Chrzanów & LKPR Moto-Jelcz Oława 24:24 (13:12)VIRET CMC Zawiercie & MSPR Siódemka Legnica 29:22 (13:11)UKS Olimp Grodków 31:24 SPR Tarnów 31:24 (12:14)MKS Nielba Wągrowiec & MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 22:32 (8:13)KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski & KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:30 (17:15).

W tabeli znacznie awansowała Oława, która zamieniła się miejscem z Legnicą. Czuwaj, zwyciężając z nami, przesunął się o jedno oczko w górę.

Najbliższe spotkanie bedzie bardzo ciężkie - 24 października zagramy na wyjeździe z obecnym wiceliderem tegorocznych rozgrywek KPR Ostrovią Ostrowem Wielkopolskim. W Bochni czeka nas mecz za dwa tygodnie (31.10.2015r., godz. 18.00). Naszymi gośćmi będą zawodnicy drużyny KSSPR Końskie, którzy w szóstej kolejce zdobyli pierwsze dwa punkty.